Dekantery Wilo-Savus OPTI-DECA

Budowa

Dekanter Wilo-Savus OPTI-DECA stanowi niezawodne urządzenie zaprojektowane pod kątem maksymalnego uproszczenia konstrukcji. Konstrukcja jest niezależna od poziomu ścieków, w odróżnieniu od rozwiązań pływających po ich powierzchni. Technologia dekantacji umożliwia skuteczne odprowadzanie ścieków sklarowanych oraz zatrzymywanie wszelkich osadów pływających po powierzchni. Rozmiary urządzenia są dostosowywane do wielkości zbiornika oraz parametrów projektowych. Technologia dekantacji może być modyfikowana i dostosowywana do wszelkich technologii oczyszczania.

Zastosowanie

Dekantery stosowane są głownie w reaktorach SBR do spustu ścieków oczyszczonych. Znajdują również zastosowanie w dużych komorach stabilizacji osadu nadmiernego – do spustu cieczy nadosadowej.

Zalety produktu:

- Wysoka jakość ścieków sklarowanych dzięki odprowadzaniu ścieków bez zawiesiny pływającej
- Wysoki poziom niezawodności procesu dzięki zintegrowanemu systemowi odseparowanemu od cieczy
- Efektywne odprowadzanie ścieków sklarowanych dzięki odfiltrowaniu osadów pływających
- Uniwersalna i modyfikowalna technologia dekantacji, którą na zamówienie można indywidualnie dopasować do wymagań własnego projektu
- Brak ryzyka odprowadzania osadu ze ściekami oczyszczonymi. Dzięki regulowanej prędkości obniżania ramienia przy pomocy np. przetwornicy nie dochodzi do zaciągania osadów.

Nasze realizacje