Wilo Polska

Firma Wilo z siedzibą w Dortmundzie jest jednym z wiodących producentów pomp i systemów pompowych do ogrzewnictwa, klimatyzacji, wentylacji, zaopatrzenia w wodę, odprowadzania i oczyszczania ścieków. Oferuje rozwiązania do wszystkich segmentów rynku – zarówno techniki budowlanej, gospodarki wodno-ściekowej jak i przemysłu. Ponad 7000 pracowników, zatrudnionych w 60 spółkach produkcyjnych i dystrybucyjnych na całym świecie, angażuje się osobiście, aby codziennie jak najlepiej spełniać życzenia i wymagania Klientów i Użytkowników naszych produktów, opracowując nowatorskie rozwiązania.

Wilo Polska działa na rynku od 1994 roku. Firma została założona jako kilkuosobowy zespół, a w chwili obecnej zatrudnia ponad 100 pracowników. Do dyspozycji Klientów dedykowane są trzy działy sprzedażowe – każdy z silnym wsparciem technicznym oraz serwisowym. W 2013 roku przenieśliśmy się do nowego biura z zapleczem warsztatowo-magazynowym zlokalizowanym w podwarszawskiej Lesznowoli.

Wilo to pewny partner gwarantujący swoim klientom kompleksowość rozwiązań. Doradzimy Państwu, jak znaleźć optymalne rozwiązanie techniczne i technologiczne oraz zapewnimy wsparcie w procesie projektowania. Dostarczone urządzenia pomożemy prawidłowo zamontować i uruchomić. Oferujemy także profesjonalny serwis oraz dodatkowe usługi ułatwiające eksploatację w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Jesteśmy firmą otwartą na uwagi dotyczące Państwa doświadczeń w zakresie eksploatacji systemów pompowych. Sugestie te wspomagają nas w poszukiwaniu najlepszych i najbardziej efektywnych rozwiązań i pozwalają projektować urządzenia spełniające Państwa oczekiwania.

logowwww