sterowanie oczyszczalni ścieków

Sterowanie

Implementując nowoczesne technologie oczyszczania ścieków chcemy uzyskać sprawnie działający system o wysokiej efektywności oraz niskich kosztach eksploatacji. Może nam w tym pomóc sterowanie oczyszczalni ścieków – system oparty na technologiach najnowszej generacji, w ramach którego wszystkie komponenty pompowni ścieków i oczyszczalni ścieków charakteryzują się wysoką sprawnością.

 

Zaawansowane sterowanie oczyszczalni ścieków

Jako branżowy specjalista Wilo oferuje możliwość dostawy i montażu całości układu sterującego wszystkimi obiektami oczyszczalni ścieków. Parametry pracy poszczególnych procesów i urządzeń można ustawiać i kontrolować z centralnej jednostki sterującej, zlokalizowanej w pomieszczeniu technicznym oczyszczalni. To rozwiązanie ułatwia zarządzanie pracą oczyszczalni, jednocześnie umożliwiając ograniczenie kosztów jej pracy poprzez elastyczne dostosowywanie wydajności poszczególnych komponentów systemu do bieżących potrzeb. Zapewniamy też możliwość zdalnego sterowania i monitoringu. Jest to szczególnie ważne, jeżeli powstająca lub modernizowana oczyszczalnia ścieków nie ma codziennej obsługi i jest oddalona od centrali firmy wodociągowej. Zdalne sterowanie i monitoring umożliwia efektywne zarzadzanie jednostką i szybkie reagowanie na wszelkiego rodzaju zdarzenia.

 

Sterowanie oczyszczalni ścieków – dobór komponentów

Obok systemów sterujących wszystkimi obiektami oczyszczalni ścieków Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór niezawodnych komponentów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo m.in.: kompletne systemy napowietrzania oczyszczalni ścieków, dyfuzory rurowe i dyskowe, mieszadła zatapialne do ścieków i wiele innych. Klientów zainteresowanych budową nowej lub modernizacją już funkcjonującej oczyszczalni ścieków zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Wszystkie wybrane przez Państwa urządzenia możemy zintegrować w ramach jednego, prostego w obsłudze systemu sterowania oczyszczalnią ścieków.

Nasze realizacje